Flog

Call

جزئیات مقاله

خلاصه مقاله

در ژانویه 2012 شرکت بایومین ادغام شدن با شرکت آلمانی مایکروپلاس، تولید کننده مواد فایتوژنیک و طعم‌دهنده خوراک را نهایی کرد. این کار باعث اضافه شدن 27 سال دانش و تجربه همراه با گروهی مجرب و حرفه‌ای برای ارائه بهترین راه حل‌ها به مشتریان شد. بایومین با تکیه بر نقاط قوت موجود در دو شرکت، وارد عرصه فایتوژنیک‌ها شده است.
بخش تحقیق و توسعه قوی شرکت بایومین بر کسب دانش فنی گسترده در کاربرد مواد گیاهی تمرکز یافته است. علاوه بر این، شبکه جهانی بایومین باعث دسترسی بهتر به بازار و پشتیبانی فنی گسترده در زمینه فایتوژنیک‌ها به مشتریان خواهد شد.
شرکت مایکروپلاس در سال 1984 در هلزمیدن تاسیس شد و دارای تجربه‌ای بسیار طولانی در تولید مواد خوراکی موثر بر حواس حسی هم‌چون عطریات و طعم دهنده‌های خوراک بود. تمرکز محصولات فایتوژنیک در دهه 1980، منجر به تولید اولین دایجستارم® در دهه 1990 به عنوان ماده افزودنی فایتوژنیک خوراکی شد. امروزه از نام تجاری دایجستارم® به عنوان یک محصول پیشرو در مواد افزودنی خوراکی فایتوژنیک یاد می‌شود. در حال حاضر شرکت بایومین دارای دو خط تولید قوی ترکیبات فایتوژنیک با نام‌های تجاری بایومین® پی. ای. پی. و دایجستارم® پی. ای. پی. است. به منظور تسهیل ارتباطات جهانی در محصولات فایتوژنیک این شرکت، این خطوط تولید در هم ادغام خواهند شد. پس از آن نام تجاری دایجستارم® به عنوان یک چتر جهانی در مواد فایتوژنیک، تخصص خواهد یافت. دایجستارم® نه تنها مجموعه‌ای از محصولات جدید و موثر را ارائه می‌کند، بلکه به دانش ما در رابطه با نحوه عملکرد افزودنی‌های فایتوژنیک کمک خواهد کرد.
در این خبرنامه نتایج تحقیقات اخیر در ارتباط با بهبود قابل توجه در هضم و مکانیسم‌های ضد‌التهابی در اثر استفاده از ترکیبات فایتوژنیک ارائه شده است.

 

 

جهت دریافت خبرنامه اطلاعات زیر را با دقت تکمیل نمایید.
نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر
عنوان(*)
ورودی نامعتبر
نام شرکت یا موسسه(*)
ورودی نامعتبر
شماره تلفن همراه(*)
ورودی نامعتبر
شماره تلفن ثابت
ورودی نامعتبر
ایمیل(*)
ورودی نامعتبر
شماره خبرنامه مورد نظر خود را وارد نمایید(*)
لطفا کد مقاله درخواستی خود را اعلام نمایید.
کد امنیتی(*) کد امنیتی
  بازآوری
کد امنیتی را به درستی وارد نمایید

Project Status

مطالب مشابه