ایتوک فردا

ابزارهای ما برای موفقیت مزارع گاو شیری

 

 
همواره پیشتاز در مدیریت خطر مایکوتوکسین ها

بايومين، به عنوان شرکت پيشرو در زمینه تحقيقات بر روى مايكوتوكسين ها در سرتاسر جهان، مفتخر است محصول مايكوفيكس پلاس را كه مبتنى بر يك سيستم تحت انحصار تحقيقاتى است، براساس اصل غيرفعال سازى مايكوتوكسين ها و بهبود سلامتى حيوان عرضه نمايد.

مایکوفیکس پلاس تنها افزودنى خوراك در اتحادیه اروپا است که براى مقابله با مایکوتوکسین ها مورد تایید قرار گرفته است. این گواهى، سند محکم دیگرى بر جایگاه بایومین به عنوان رهبر نوآورى در مدیریت خطر مایکوتوکسین ها مى باشد.

مايكوفيكس پلاس يك راه حل مناسب جهت مدیریت مایکوتوکسین ها برای انواع حيوانات مزرعه اى ارائه می نماید. استعداد و حساسيت به نوع خاصی از مايكوتوكسين ها در گونه هاى حيوانى به طور وسيعى متفاوت است. بر اين اساس بايومين خط توليد تجارى مايكوفيكس پلاس را با تكيه بر پنج روش و براساس آخرين فن آورى توسعه داده است. تركيب اين روش ها سبب تولید محصولى شده است كه به مصرف کنندگان بهترين و اقتصادى ترين راه حل مبارزه با مایکوتوکسین ها را عرضه می نماید.

اطلاعات بیشتر...

  -------
همواره پیشتاز در مدیریت خطر مایکوتوکسین ها!

Mycofix Select

سطوح معمول آلودگی به مایکوتوکسین ها در خوراک حیوانات، تاثیرات قابل توجه ای بر موفقیت اقتصادی گله می گذارد. مایکوفیکس سلکت یک محصول تلفیقی برای سمزدایی مایکوتوکسینها و محافظت زیستی بدن برای مقابله با آثار سو مایکوتوکسینها است.
خط توليد تجارى مايكوفيكس سلکت با تكيه بر روش های جذب انتخابی سموم قطبی، غیرفعالسازی آنزیمی سموم تریکوتسنی و محافظت زیستی حیوان و براساس آخرين فن آورى بایومین توسعه داده شده است. تركيب اين روش ها سبب تولید محصولى شده است كه به مصرف کنندگان بهترين و اقتصادى ترين راه حل مبارزه با مایکوتوکسین ها را عرضه می نماید.

 

براساس آخرين فن آورى بایومین توسعه داده شده است. براساس آخرين فن آورى بایومین توسعه داده شده است.

 

 اطلاعات بیشتر...

 
           
           
 
اسانس های قدرتمند در تحریک رشد و اشتها

شرکت بایومین با تجربه سال ها نوآوری در تولید افزودنی های خوراک، دایجستروم پی. ای. پی. را به عنوان ترکیبی بر پایه مشتقات طبیعی ارائه کرده است که براساس نتایج تحقیقات صورت گرفته، محصولی قابل اعتماد و موثر بر عملکرد حیوانات می باشد.

دایجستروم پی. ای. پی. حاوی مخلوط استاندارد شده ای از اسانس ها و پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید می باشد. این دو دسته ترکیب در یک روش هم توان زایی با هم عمل می نمایند. دایجستروم پی. ای. پی. در ردیف استانداردهای فارماکوپه بین المللی و متناسب با نیازمندی های حیوانات طراحی شده است.

---------------------------------------------------------------

   اطلاعات بیشتر...

   
افزودنی بیولوژیک سیلاژ ذرت

بایومین بايواستابيل مايز محصولى حاوى باكترى های انتروکوکوس فاسیوم، لاکتوباسیلوس برویس و لاكتوباسيلوس پلانتاريوم است. اين محصول با متعادل كردن فرآيند توليد اسيد لاكتيك و اسيد استيك در سيلاژ ذرت، فرآيند تخمير و پايدارى هوازى را بهبود می بخشد كه اين امر سبب افزايش محتواى انرژى در سيلاژ ذرت خواهد شد.

بایومین بايواستابيل مايز حاوى نسبت هاى مطلوبى از گونه هاى همسان و غير همسان تخمیر از باكترى هاى انتروکوکوس فاسیوم، لاکتوباسیلوس برویس و لاكتوباسيلوس پلانتاريوم است. سيلاژ ذرت، كه اغلب به عنوان سيلوهاى ناپايدار در شرايط هوازى شناخته مى شوند، را با استفاده از بايومين بايواستابيل مايز با نتايج بسيار عالى مى توان سيلو كرد.

  اطلاعات بیشتر...

 
           
           
 
همواره پیشتاز در سلامت روده

حيوانات جوان، به دليل فلور روده تكامل نيافته و سيستم ايمنی نابالغ به شدت به عوامل عفونی حساس هستند كه سبب عملكرد ضعيف آن ها می شود. برای مقابله با عوامل بيماری زا يك فلور روده ای محافظ و يك سيستم ايمنی بهينه حايز اهميت است.

بايومين ايمبو به استقرار، ابقا و تثبيت فلور روده ای سودمند كمك می كند. در حيوانات مقابله با عوامل عفونی از طريق تاثيرات تلفيقی پروبيوتيك ها و پری بيوتيك­ها و هم چنین مواد محرك سلامتی بهبود می یابد. هزينه های ايمنی زایی ذخيره می شود و در نتیجه انرژی بيش تری برای بهبود عملكرد در دسترس خواهد بود.

----------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------- 

   اطلاعات بیشتر...

     
ترکیب پیش سازهای گلوکز

Glucosa

بعد از زایش میزان نیاز به گلوکز به طور چشمگیری افزایش می­یابد. افزایش نیاز به مواد مغذی به همراه ظرفیت کم­تر مصرف خوراک سبب موبلیزاسیون بافت چربی و بروز اختلالات متابولیک و کبدی در گاوهای شیری می­شود. نياز فراوان بافت پستاني به گلوكز، پروتئين و چربي جهت توليد شير و عدم امكان تامين آن ها به ميزان كافي از طريق خوراك، حيوان را مجبور به جابجايي ذخاير چربی بدن مي گرداند. تجمع بیش از اندازه از اجسام کتونی به همراه فقدان حضور اگزالات به عنوان آغازگر چرخه کربس باعث بروز کتوز در گاوهای شیری می شود. گلوکوزا با تامین پروپیونات به عنوان پیش ساز اگزالات سبب افزایش تعداد چرخه های کربس در کبد می شود و از این رو میزان تجمع اجسام کتونی را در کبد کاهش می دهد.

 اطلاعات بیشتر...