ایتوک فردا

 ... naturally ahead

شرکت بایومین از همان آغاز به کار خود در سال 1983، سعی در ارایه راه حل هایی طبیعی و غیر آنتی بیوتیکی برای بهبود شرایط تغذیه حیوانات نموده است.
امروزه راه حل های طبیعی به طور فزاینده ایی جایگزین استفاده از محرک های رشد آنتی بیوتیکی شده است، و این روندی است که توسط موسس شرکت بایومین آقای اریک اربر در 1980 پیاده سازی شد. ایشان معتقد بودند که پروبیوتیک ها می توانند به طور موفقیت آمیزی در تغذیه حیوانات مورد استفاده قرار گیرند.
آغاز به کار شرکت با تولید پروبیوتیک ها و مینرال ها بود، از این رو نام "بایومین" در اوایل سال 1980 برای نشان دادن نوع فعالیت شرکت برگزیده شد. امروزه نام بایومین است که به طور وسیع به عنوان رهبر جهان درکنترل و مدیریت خطرمایکوتوکسین ها مطرح است، هم­ چنین این شرکت به همان اندازه در تولید اسیدیفایرها، پروبیوتیک ها و افزودنی های فایتوژنیک نیز به رسمیت شناخته می شود.
اصول بنیانی بایومین بر اساس توانمندسازی مشتریان خود در صنعت تغذیه حیوانات برای بهبود سلامت حیوان، بهینه سازی عملکرد و افزایش بازدهی آن ها استوار است
شرکت افزودنی های ایتوک فردا به عنوان نماینده انحصاری توزیع محصولات بایومین در ایران، از سال 1386 تلاش کرده است تا محصولات بایومین را به بازار ایران معرفی نماید.